Domů

Podkategorie

 • Učící věže

  Barevné varianty učící věže

  Učící věž

  Záleží nám na tom, aby učící věž splňovala nejen svoji nepochybně nejpodstatnější funkci, kterou je skvělý vliv na rozvoj vašeho dítěte, zároveň ale ani nezapomínáme na její design. Protože bude v interiéru po dlouhou dobu nepřehlédnutelnou součástí vašeho každodenního života, měla by s ním učící věž ladit. Proto nabízíme několik možností, jak učící věž co nejvíce přizpůsobit Vašemu přání a představě.

   

  Pokud chcete učící věž zanechat v co nejvíce přírodním stylu, provedeme nátěr tenkovrstvou lazurou. Ta ji zanechá naprosto naturální vzhled, může být také jemně zbarvená. Každopádně s ní věž nepřijde o přirozenost a dřevu tak ponecháte jeho kresbu.

   

  Možná je Vám bližší modernější styl, v tom případě věž natřeme krycí barvou, která jí dodá moderní vzhled a také lesk. Výběr barvy, případně jejich kombinace, samozřejmě určujete vy a fantazii se u nás meze nekladou.

  Pokud však chcete mít doma opravdový unikát, zvolte si učící věže malované. Motiv si vybíráte sami, případně se můžete inspirovat těmi, které jsme již takto vyrobily.

 • Příslušenství

  Abychom potenciál učících věží využili tak, jak nejvíce to jen jde, obohatili jsme je také o řadu příslušenství k učící věži. Oblíbené jsou všechny, nejsou totiž jen na parádu, ale mají své důležité funkce.

   

  Jídelní stolek na učící věž velmi efektivně pomáhá při krmení vašeho dítěte. Velmi jednoduše ho na učící věž nasadíte, jeho barvu můžete s věží sladit, nebo ho také od barvy učící věže odlišit.

   

  Magnetická tabule je dalším vylepšením. Tu nasadíte z jedné strany učící věže a podpoříte tak kreativitu dítěte pomocí magnetků. Na tabuli lze taktéž malovat křídami. Možná tak i ušetříte od zásahu křídy vaše zdi a jiná místa vašeho bytu.

   

  Odkládací stolek nejčastěji slouží k prodloužení kuchyňské linky. Velmi jednoduše ho nasadíte na věž a využijete. I odkládací stolek můžete samozřejmě přizpůsobit vaší barevné představě.

   

  A posledním přístušenstvím, který vám ulehčí manipulaci s učící věží jsou kolečka. Díky pogumování jsou šetrná ke všem druhům podlahy a vzhledem k váze učící věže (cca 14 kg) je maminky určitě ocení. Ale i ručně malované motivy na našich věžích patří mezi oblíbené příslušenství. Ozvláštněte vaši učící věž, pohádkovými motivy, přírodou, květinami, zvířaty, zkrátka tím, co má rádo vaše dítě. Buďte i vy kreativní.

 • Doplňky

  Doplňky pro učící věž.

 • Dětská lehátka

  Dětská lehátka vhodné do interiéru i na zahradu. Dopřejte vašim dětem pohodlný odpočinek.

Počet produktů: 11

Zobrazení 1-11 z 11 položek