Příslušenství

Abychom potenciál učících věží využili tak, jak nejvíce to jen jde, obohatili jsme je také o řadu příslušenství k učící věži. Oblíbené jsou všechny, nejsou totiž jen na parádu, ale mají své důležité funkce.

 

Jídelní stolek na učící věž velmi efektivně pomáhá při krmení vašeho dítěte. Velmi jednoduše ho na učící věž nasadíte, jeho barvu můžete s věží sladit, nebo ho také od barvy učící věže odlišit.

 

Magnetická tabule je dalším vylepšením. Tu nasadíte z jedné strany učící věže a podpoříte tak kreativitu dítěte pomocí magnetků. Na tabuli lze taktéž malovat křídami. Možná tak i ušetříte od zásahu křídy vaše zdi a jiná místa vašeho bytu.

 

Odkládací stolek nejčastěji slouží k prodloužení kuchyňské linky. Velmi jednoduše ho nasadíte na věž a využijete. I odkládací stolek můžete samozřejmě přizpůsobit vaší barevné představě.

 

A posledním přístušenstvím, který vám ulehčí manipulaci s učící věží jsou kolečka. Díky pogumování jsou šetrná ke všem druhům podlahy a vzhledem k váze učící věže (cca 14 kg) je maminky určitě ocení. Ale i ručně malované motivy na našich věžích patří mezi oblíbené příslušenství. Ozvláštněte vaši učící věž, pohádkovými motivy, přírodou, květinami, zvířaty, zkrátka tím, co má rádo vaše dítě. Buďte i vy kreativní.

Učící věž příslušenství

Počet produktů: 16

Zobrazení 1-12 z 16 položek