Učící věže

Barevné varianty učící věže

Učící věž

Záleží nám na tom, aby učící věž splňovala nejen svoji nepochybně nejpodstatnější funkci, kterou je skvělý vliv na rozvoj vašeho dítěte, zároveň ale ani nezapomínáme na její design. Protože bude v interiéru po dlouhou dobu nepřehlédnutelnou součástí vašeho každodenního života, měla by s ním učící věž ladit. Proto nabízíme několik možností, jak učící věž co nejvíce přizpůsobit Vašemu přání a představě.

 

Pokud chcete učící věž zanechat v co nejvíce přírodním stylu, provedeme nátěr tenkovrstvou lazurou. Ta ji zanechá naprosto naturální vzhled, může být také jemně zbarvená. Každopádně s ní věž nepřijde o přirozenost a dřevu tak ponecháte jeho kresbu.

 

Možná je Vám bližší modernější styl, v tom případě věž natřeme krycí barvou, která jí dodá moderní vzhled a také lesk. Výběr barvy, případně jejich kombinace, samozřejmě určujete vy a fantazii se u nás meze nekladou.

Pokud však chcete mít doma opravdový unikát, zvolte si učící věže malované. Motiv si vybíráte sami, případně se můžete inspirovat těmi, které jsme již takto vyrobily.

Počet produktů: 52

Zobrazení 1-12 z 52 položek