Učící věže

Barevné varianty učící věže

Učící věž

Záleží nám na tom, aby učící věž splňovala nejen svoji nepochybně nejpodstatnější funkci, kterou je skvělý vliv na rozvoj vašeho dítěte, zároveň ale ani nezapomínáme na její design. Protože bude v interiéru po dlouhou dobu nepřehlédnutelnou součástí vašeho každodenního života, měla by s ním učící věž ladit. Proto nabízíme několik možností, jak učící věž co nejvíce přizpůsobit Vašemu přání a představě.

 

Pokud chcete učící věž zanechat v co nejvíce přírodním stylu, provedeme nátěr tenkovrstvou lazurou. Ta ji zanechá naprosto naturální vzhled, může být také jemně zbarvená. Každopádně s ní věž nepřijde o přirozenost a dřevu tak ponecháte jeho kresbu.

 

Možná je Vám bližší modernější styl, v tom případě věž natřeme krycí barvou, která jí dodá moderní vzhled a také lesk. Výběr barvy, případně jejich kombinace, samozřejmě určujete vy a fantazii se u nás meze nekladou.

Pokud však chcete mít doma opravdový unikát, zvolte si učící věže malované. Motiv si vybíráte sami, případně se můžete inspirovat těmi, které jsme již takto vyrobily.

Podkategorie

 • Učící věž Fun

  Učící věže s vestvěnou magnetickou tabulí a počítadlem.

 • Barvy

  Učící věže ošetřené krycí barvou je možné omývat.

  Pokud se rozhodnete učící věž natřít krycí barvou, nejen, že bude vypadat velmi designově a moderně, bude se také pyšnit vysokým leskem a získáte skvělou možnost ji velmi jednoduše udržovat i pomocí obyčejné vody. Barevné varianty učících věží jsou totiž omyvatelné. V naší nabídce disponujeme skutečně širokou škálou barev. Vašim představám se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc. Jsme si vědomi toho, že každý člověk má jiná přání a aby byla učící věž podle představ našich klientů je nesmírně důležité. Proto je vyrábíme poctivě, pečlivě a soustředíme se na každý detail. Nebojte se nám sdělit vaše požadavky i fantazie jak má učící věž pro vaše dítě vypadat. Bude-li to jen trochu možné, určitě se domluvíme a s výsledkem budete spokojeni. Barvy i doplňky si vybíráte vy, my jimi vaši učící věž oživíme, doplníme a budeme se těšit z toho, jak bude náš výrobek nápomocen vám i vašim dětem a vylepší váš společně strávený čas. Protože právě ten je tím nejcennějším, co vás bude spojovat.

 • Lazury

  Nátěr učící věže tenkovrstvou lazurou zachová přirozený vzhled a kresbu dřeva.

  Standardní barevné odstíny lazury učících věží naleznete v této sekci. Odstíny lazur lze po dohodě přizpůsobit.

 • Bez povrchové úpravy

  Učící věže bez ošetření lazurou i barvou. Doporučujeme mezi nátěry obrousit brusným papírem.

 • Lazury s povrchovým lakem

  Učící věže v této kategorii jsou stejně barevné jako v kategorii lazury. Splňují však vysoké nároky na údržbu a přitom si zachovávají přirozený vzhled a kresbu dřeva. Učící věže jsou doplněny dodatečnou vrstvou lesklého bezbarvého laku s atestem na dětské hračky. Povrchový lak zabraňuje znečištění a učící věž bude možné jednoduše udržovat i pomocí obyčejné vody. Odstíny lazur lze po dohodě přizpůsobit vašemu přání.

 • Učící věž pro dvě děti

  Učící věž pro dvě děti s vestvěnou magnetickou tabulí a počítadlem.

Počet produktů: 52

Zobrazení 1-12 z 52 položek